تقویم آموزشی

جدول زیر مربوط به دوره های حضوری می باشد

عنوان کارگاه زمان   ارائه دهنده شهریه (تومان) وضعیت
شبکه و فیبر - شرکت فرخ نما -   مهندس لک - ثبت نام

Solarwinds Orion NPM

نوشته شده توسط Super User on . Posted in آموزش آنلاین

شرکت SolarWinds یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرمافزارهای مدیریتی در حوزه فناوری اطالعات میباشد. این شرکت که در سال 1999 تاسیس شده است دارای 93 هزار مشتری در بیش از 170 کشور جهان میباشد. شرکت SolarWinds با شعار مشتری مداری توانسته است با رفع موانع موجود، موجب کاهش هزینه و پیچیدگی نرمافزارها شود. علمینو در نظر دارد با برگزاری دوره های آموزشی محصول Orion که جامع ترین محصول یکپارچه مانیتورینگ شرکت Solarwinds میباشد، ضمن آموزش ابزار های مفید این محصول و ماژول های مختلف آن، مزایای و مفاهیم مهم مانیتورینگ را نیز ارائه دهد.

VMWare VCA-DCV6

نوشته شده توسط کارشناس آموزش ارتباطات و امنیت. Posted in آموزش آنلاین

آموزش های محصولات شرکت VMWare در چندین سطح برگزار میشود. سطوح اولیه سیستم آموزشی VMWare تشکیل شده از دوره های VCA در سطح مقدماتی و دوره های VCP در سطح پیشرفته می باشد. همچنین گرایش های تخصصی این سیستم آموزشی به گروه های Data Center Virtualization-DCV، Network Virtualization-NV و Cloud تقسیم می شود

دوره VCA-DCV شامل آموزش نصب، راه اندازی، پیکر بندی و مانیتورینگ VMware vSphere می باشد. پلتفرم vSphere که محصول شرکت VMware می باشد، با سیستم عامل خود موسوم به ESXi، قوی ترین سیستم مجازی سازی (Virtualization) است که در دیتا سنترهای بزرگ دنیا در حال استفاده می باشد. از مزایای Virtualization می توان به کاهش هزینه های سخت افزاری، افزایش کارایی سرورها، نگهداری و پشتیبانی ساده تر سرور ها و انواع High Availability اشاره کرد. با فراگیری این دوره، قادر خواهید بود اجرای Virtualization را در دیتا سنترهایی با هر اندازه انجام دهید. همچنین این دوره از معدود دوره هایی است که در آن vSphere در محیط جدید Web Client آموزش داده می شود. این دوره با معرفی محصولات vSphere آغاز شده، سپس نحوه نصب و تنظیم ESXi و سپس vCenter آموزش داده می شود. پس از آشنایی با محیط Web Client، نصب و مدیریت ماشین های مجازی (VM) مطرح شده و پس از آن ساخت و پیاده سازی Virtual Networks و سپس مبحث Storage آموزش داده می شود. پس از یادگیری این مباحث، امکانات پیشرفته بحث می شوند.

سرفصل های استاندارد دوره:

Introducing VMware vSphere

What is Virtualization?

Virtualization Advantages

Hypervisors

VMware Certification

Exploring VMware vSphere 5.5 Suite

Plan an ESXi Deployment

Installation of ESXi

Post-Installation Configuration

Planning vCenter Server

vSphere Web Client

Installing vCenter Server

Creating Virtual Machines

VMware Tools

Managing Virtual Machines

Virtual Networks Components

vSphere Standard Switch (vSwitch)

Port Group

VMkernel Port (vmknic)

Network Configuration

Configuring VLANs

Configuring NIC Teaming

NIC Teaming Load Balancing Policies

Shared Storage Fundamentals

VSAN

Storage Protocols

Storage Types

VMFS Datastores

Virtual Disks Formats

vSphere High Availability

vSphere Fault Tolerance

vMotion, Storage vMotion

VM Backup

ESXi Firewall

ESXi Authentication

ESXi Permissions

Using Alarms

Performance Charts

Using Clones

OVF

P2V

What's New in the VMware vSphere 6.0

جدول آموزش های آنلاین این دوره

CCNA Security

نوشته شده توسط کارشناس آموزش ارتباطات و امنیت on . Posted in آموزش آنلاین

امنیت امروزه به یکی از مهمترین موضوعات فن آوری اطلاعات در دنیا تبدیل شده است و در همین راستا بازار کار گسترده ای را به خود اختصاص داده است. کمپانی Cisco پیشرو در ارائه محصولات در حوزه ارتباطات، دوره های متعددی را از سطح مقدماتی (Associate) تا پیشرفته (Expert) تدارک دیده است که دوره CCNA Security دوره مقدماتی را با شماره 553-640 تشکیل می دهد. در این دوره مقدمات و مفاهیم اولیه امنیت شبکه تعریف شده اند تا در دوره هایی CCNP Security به صورت دقیق تر به جزئیات آن پرداخته شود. همچنین Cisco تلاش دارد در این دوره علاوه بر ارائه مفاهیم و مباحث امنیتی، اعمال امنیت مبتنی بر تجهیزات ساخته خود را آموزش دهد. این کتاب از 3 بخش اصلی و 15 فصل تشکیل شده است. در بخش اول به مفاهیم اولیه امنیت شبکه پرداخته شده است. در بخش دوم به معرفی و پیاده سازی ساده مولفه های یک شبکه امن روی آورده است. امن کردن دسترسی کاربران در سطح LAN و WAN، امنیت Voice، امنیت Storage، فایروال (Firewall) و سیستم تشخیص و ممانعت از نفوذ (IDS/IPS) از مباحث این بخش هستند. بخش سوم کتاب به مباحث رمزنگاری (cryptorgraphy) شامل الگوریتم های Hashing، رمزنگاری، امضاء دیجیتال و PKI اشاره نموده است و در این راستا یکی از کاربردهای مهم امنیتی یعنی IPSEC را در انتها پیاده سازی نموده است. 

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates